obrázek úspory teplo a klid
přinášíme teplo & klid domova
Navíc šetříme peníze, čas, energii a životní prostředí
PVB spol s r.o. Ing. František Vlasák, Tylova 220, Dašice, telefon: 602 412 780, vlasak@pvb.cz, www.pvb.cz


Napsali nám______________________________________________

Martin Kučera, 7.8.2007

Zateplení podkroví rodinného domu Dašice č.p. 182

Vážení přátelé z PVB, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za odbornou pomoc a precizní práci při vzniku podkrovní místnosti a to od samého počátku tj.přípravy záklopu,parozábrany,odborného dohledu při zhotovení sádrokartonových konstrukcí prováděných svépomocí, návrhu vhodné tepelné izolace šikmých stěn(foukaná izolace CIUR) a jejího následného provedení Vaší firmou PVB. Tato první zima, kdy podkrovních prostor plně využíváme, jasně ukázala správnost rozhodnutí vybrat firmu PVB k provedení tepelně izolačních prací i volbu materiálu (CIUR). Jsem rád, že pravě u mne vše dopadlo na jedničku a mohu se těšit z nového útulného prostředí. Pánové jen tak dál a přeji mnoho spokojených zákazníků a realizovaných zakázek.

______________________________________________

Ing. Arch. Milan Krejčík, 25.6.2007

Zápis z kontroly provádění tepelné izolace Climatizerem Plus na místě novostavby Bukovka – Lorincovi

Po fyzické prohlídce izolovaných ploch konstrukce krovu, resp. stropu konstatuji, že vrstva izolace je rovnoměrná, dosahující tl. 250 mm, což je v souladu s projektem. S díky konstatuji, že doba provedení trvala pouhý jeden den. Zjišťuji, že touto metodou – foukáním drobných částic jsou zlikvidovány obávané tepelné mosty, o kterých jsme jednali. Dále jsem potěšen relativně nízkou cenou za spotřebovaný kubík Climatizeru Plus. Zároveň díky za katalog a počítám s další spoluprací s Vámi.______________________________________________

p. Jeřábek - JEŘÁBEK & VODRÁŽKA, výkrm drůbeže, spol s r.o., 6.8.2001

Zateplení drůbežárny v Rohozné

U naší firmy bylo provedeno zateplení stropu drůbežárny na farmě v Rohozné. Se zateplením jsme velice spokojeni. Zateplení bylo provedeno Climatizerem Plus. Strop izoluje v létě proti přehřátí kuřat a v zimě zatepluje halu a šetří nám náklady na vyhřívání haly. Tuto tepelnou a zvukovou izolaci Climatizer Plus doporučuji i ostatním chovatelům.


© 2010 PVB spol.s r.o. - Všechna práva vyhrazena
Tvorba webu: Shangrila Factory CZIN.eu Portál Pardubice - informační portál města